Inkscape – základní kurz

8 týdnů
Začátečník
2 testy
39 studentů

Naučte se Inkscape v unikátním online kurzu, který jinde nenajdete!

Ve světě digitálního designu je důležité mít schopnost vyjádřit svou kreativitu a představy pomocí sofistikovaných nástrojů. Inkscape vám poskytuje širokou škálu funkcí a možností, které vám umožňují vytvářet profesionální výsledky. Bez ohledu na to, zda jste začátečník nebo zkušenější uživatel, náš kurz vám pomůže získat pevné základy a naučit se využívat potenciál Inkscape naplno.

Během tohoto kurzu se budeme detailně zabývat jednotlivými funkcemi Inkscapu a postupně vás provedeme klíčovými aspekty práce s vektorovou grafikou. Naučíme vás, jak vytvářet základní tvary, kombinovat je, upravovat je a používat pokročilé techniky, které vám umožní dosáhnout dokonalého výsledku.

Pokud by vás více zajímaly živé kurzy s lektorem podívejte se na nabídku LIVE kurzů Inkscape.

Avatar uživatele
Návrhář, vizionář a tvůrčí duše – tak bych se rád představil. Jsem designér, který se vášnivě zabývá uměním a estetikou. Pro mě design není pouze povolání, ale způsob života, který mi umožňuje vyjádřit svou kreativitu a ovlivnit svět kolem sebe. Mým cílem je vytvářet inovativní a funkční designová řešení, která překračují očekávání a zanechávají stopu. Každý projekt je pro mě výzvou, kterou se těším přijmout a ve které spatřuji možnost přinést něco nového a inspirativního.
×

Košík

Main Content