Základy 3D modelování a 3D tisku

Tento kurz je navržen tak, aby vás provedl základy 3D modelování ve freeware programu Blender. Naučíte se, jak vytvořit základní geometrické tvary (krychle, válec, koule), pochopíte jaké jsou možnosti 3D tisku, povíme si o dostupné technice a vyzkoušíte si jednoduchý 3D výtisk. Hlavním cílem kurzu je pochopit základy 3D modelování a principy 3D tisku. 

Vstupte do světa moderních technologií.
Vytvářejte vlastní reálné 3D produkty!

Tento jednodenní kurz je určen pro uživatele, kteří nemají s 3D tiskem žádné zkušennosti a chtěli by se dozvědět základní informace pro vstup do tohoto moderního oboru.

Výuka je zaměřena především prakticky –  vyzkoušíte si popisované nástroje na příkladech z naší téměř dvacetileté praxe. Ke školení obdržíte podpůrné výukové materiály v elektronické podobě a složku ukázkových souborů, na kterých si můžete zopakovat naučené techniky i po kurzu. V průběhu školení si vyzkoušíte práci na příkladech a procvičíte si svoje dovednosti na různých samostatných úlohách.

Efektivita

Díky našemu unikátnímu systému výuky se u nás za 5 hodin naučíte to co vás jinde nenaučí ani za celý den.

Malé skupiny

Učíme zásadně v malých skupinách (max. 5 účastníků), tak aby byla zachována možnost dotazů a individuálního přístupu.

Individuální přístup

Vždy se snažíme upravit obsah kurzu dle potřeb účastníků. Nebojte se ptát, naši lektoři Vám rádi odpoví na jakýkoliv dotaz.

Profi lektoři

Naše kurzy učí jen zkušení lektoři s dlouholetou profesionální praxí a pedagogickými dovednostmi..

Návody a scripta

Ke každému našemu kurzu dostanete poznámky a návody v elektronické podobě, ke kterým se můžete kdykoliv vrátit.

Nevyhovují Vám uvedené termíny?

Kontaktujte nás, uspořádáme zakázkové školení v době, kdy se to hodí Vám, nebo se s Vámi domluvíme na individuální konzultaci.