Figma - základy webdesignu

Tento kurz je navržen tak, aby vás snadno a rychle provedl základy přípravy webového designu. Naučíte se, jak vytvářet wireframy a prototypy webu. Budete umět používat jednotlivé grafické prvky a propojení. Figma je skvělý nástroj pro vytváření UX a UI webu i mobílních aplikací – kurz je tedy určen všem, kteří se chtějí zlepšit v návrhu aplikací.

Naučte se webdesign!
Vytvářejte profesionální návrhy aplikací a webů
!

Tento jednodenní kurz je určen pro uživatele, kteří používají Figmu méně často a využijí zejména její základní funkce. Pokud se chcete o webdesignu dozvědět více, měli byste se objednat na školení webdesignu pro pokročilé.

Výuka je zaměřena především prakticky –  vyzkoušíte si popisované nástroje na příkladech (fotografiích) z naší téměř dvacetileté praxe. Ke školení obdržíte podpůrné výukové materiály v elektronické podobě a složku ukázkových souborů a fotografií, na kterých si můžete zopakovat naučené techniky i po školení. V průběhu kurzu si vyzkoušíte práci na příkladech a procvičíte si svoje dovednosti na různých samostatných úlohách.

Efektivita

Díky našemu unikátnímu systému výuky se u nás za 5 hodin naučíte to co vás jinde nenaučí ani za celý den.

Malé skupiny

Učíme zásadně v malých skupinách (max. 5 účastníků), tak aby byla zachována možnost dotazů a individuálního přístupu.

Individuální přístup

Vždy se snažíme upravit obsah kurzu dle potřeb účastníků. Nebojte se ptát, naši lektoři Vám rádi odpoví na jakýkoliv dotaz.

Profi lektoři

Naše kurzy učí jen zkušení lektoři s dlouholetou profesionální praxí a pedagogickými dovednostmi..

Návody a scripta

Ke každému našemu kurzu dostanete poznámky a návody v elektronické podobě, ke kterým se můžete kdykoliv vrátit.

Termíny:

Nevyhovují Vám uvedené termíny?

Kontaktujte nás, uspořádáme zakázkové školení v době, kdy se to hodí Vám, nebo se s Vámi domluvíme na individuální konzultaci.