Informace o kurzech
a časté dotazy

Online kurzy 

Nově vám nabízíme možnost online školení a konzultací. Tato možnost je ideální, pokud se chcete vzdělávat z domova, nebo máte jen kratší téma, se kterým potřebujete poradit. 

K online konzultaci je potřeba vlastní počítač (ideálně notebook) s mikrofonem a sluchátky (reproduktory). Pomocí programu Jitsi Meet (program není nutné instalovat – funguje v prohlížeči iternetu – ideálně Google Chrome)se připojíme formou videokonference a budeme Vám promítat naší plochu v reálném čase. Lektor Vám bude ukazovat a vysvětlovat vhodné postupy (na sdílených příkladech)..

Postup konzultace je následující:

  1. přihlaste se na našich stránkách na vybraný online kurz
  2. pošleme Vám fakturu, kterou je nutné uhradit před datem konání kurzu
  3. emailem obdržíte kód k přihlášení do videokonference
  4. v době začátku kurzu se připojíte k internetu a na stránce Anymeeting.com se připojíte ke konferenci
  5. lektor vám předvede doporučený postup a vy si jej můžete sami následně vyzkoušet
  6. s lektorem konzultujete případné dotazy
  7. po dokončení kurzu Vám emailem zašleme certifikát o absolvování
  • výklad lektora probíhá prostřednictvím PC (reproduktory a mikrofon) na dálku

Cena online konzultace je stanovena hodinově  částkou 800 Kč / hod. a celková délka je na naší domluvě.

Cena veřejných online kurzů je uvedena u termínu kurzu.

Pokud máte zájem o online výuku napište nám prosím buď do emailu, nebo využijte kontaktní formulář.

1, Musím mít vlastní počítač?
Ano, u našich online kurzů musí mít každý účastník svůj počítač s nainstalovaným programem, který se bude vyučovat. Nezapomeňte na funkční reproduktory a mikrofon.

2, Kde školení probíhají?
Všechna školení probíhajíONLINE pomocí programu JITSI meet, nebo Google meet. V. Pokud budete chtít, můžeme po domluvě uspořádat školení i ve vašich prostorách – máte-li zájem kontaktujte nás.

3, Dostanu nějaké potvrzení o absolvování kurzu?
Ano, každý účastník na konci každého školení obdrží Potvrzení o absolvování kurzu (certifikát). Ten zároveň slouží jako potvrzení dokončení kurzu a zároveň garantuje dosažené znalosti podle obsahu kurzu.

4, Jak mohu kurz zaplatit? Dostanu nějaké potvrzení?
Kurzy můžete platit na místě v průběhu kurzu, nebo bankovním převodem. Bankovní převod je možné realizovat ještě před školením, nebo až po absolvování kurzu. Na každou transakci vystavujeme doklad, pro bankovní platbu vám vystavíme fakturu, pro platbu v hotovosti klasický zjednodušený (příjmový) doklad.)

5, Jaké zkušenosti (praxi) mají vaši lektoři?
Všichni naši vyučující mají více než desetileté zkušenosti s výukou počítačových dovedností a ještě delší praxi ve svém oboru (grafika, tvorba webu, programování, databáze, marketing a atd.).  Zakládáme si na tom, aby všichni naši lektoři byli opravdoví profesionálové, kteří dokáží svoje znalosti předat dále. U nás máte jistotu, že vás nebude učit student, který je o tři lekce před vámi.