Základy 3D tisku

Účastníci tohoto kurzu se naučí, jak vytvářet fyzické objekty pomocí 3D tiskáren, což je inovativní metoda výroby, která umožňuje transformovat digitální modely do reálných tisknutelných objektů.

Během kurzu budou účastníci seznámeni s různými typy 3D tiskáren, materiály pro tisk, a základy práce s 3D modelováním. Kurz zahrnuje praktické cvičení, kde účastníci vytvoří své vlastní 3D modely a budou je následně tisknout. Kromě toho se dozvědí o postupech údržby a kalibrace tiskáren, aby byli schopni provozovat 3D tiskárny efektivně a bezpečně.

Vstupte do světa moderních technologií.
Vytvářejte vlastní reálné 3D produkty!

Tento jednodenní kurz je určen pro uživatele, kteří nemají s 3D tiskem žádné zkušenosti a chtěli by se dozvědět základní informace pro vstup do tohoto moderního oboru.

Kurz 3D tisku je vhodný pro širokou škálu účastníků, včetně studentů, inženýrů, designérů, umělců a výrobních profesionálů, kteří chtějí získat dovednosti využitelné v různých odvětvích, jako jsou průmyslový design, lékařství, architektura, a mnoho dalších.

Tento kurz umožňuje účastníkům lépe porozumět a využívat potenciál 3D tisku pro tvorbu inovativních a funkčních objektů.

Efektivita

Díky našemu unikátnímu systému výuky se u nás za 5 hodin naučíte to co vás jinde nenaučí ani za celý den.

Malé skupiny

Učíme zásadně v malých skupinách (max. 5 účastníků), tak aby byla zachována možnost dotazů a individuálního přístupu.

Individuální přístup

Vždy se snažíme upravit obsah kurzu dle potřeb účastníků. Nebojte se ptát, naši lektoři Vám rádi odpoví na jakýkoliv dotaz.

Profi lektoři

Naše kurzy učí jen zkušení lektoři s dlouholetou profesionální praxí a pedagogickými dovednostmi..

Návody a scripta

Ke každému našemu kurzu dostanete poznámky a návody v elektronické podobě, ke kterým se můžete kdykoliv vrátit.

Nevyhovují Vám uvedené termíny?

Kontaktujte nás, uspořádáme zakázkové školení v době, kdy se to hodí Vám, nebo se s Vámi domluvíme na individuální konzultaci.