Canva pro marketingovou grafiku

Tento kurz je navržen tak, aby vás snadno a rychle provedl základními funkcemi online programu Canva. Naučíte se, jak nastavit velikost obrazu, upravit kontrast a barevnost fotografií, vytvářet letáky, bannery a ukládat soubory pro tisk i web. Hlavním cílem kurzu je seznámit vás s použitím Canvy pro běžnou praxi a motivovat, aby se grafika stala nejen Vaší prací, ale i zábavou. V kurzu se také dozvíte základní pravidla designu, a jaké šablony volit, abyste dosáhli požadovaného efektu na diváky. Kurz je vhodný zejména pro marketingové účely. Určený je začínajícím, nebo mírně pokročilým „grafikům“.

Výuka je zaměřena především prakticky –  vyzkoušíte si popisované nástroje na příkladech (fotografiích) z naší téměř dvacetileté praxe. Ke školení obdržíte podpůrné výukové materiály v elektronické podobě a složku ukázkových souborů a fotografií, na kterých si můžete zopakovat naučené techniky i po školení. V průběhu kurzu si vyzkoušíte práci na příkladech a procvičíte si svoje dovednosti na různých samostatných úlohách.

Naučte se Canvu! Vytvářejte profesionální grafiku
pro web a sociální sítě.

Efektivita

Díky našemu unikátnímu systému výuky se u nás za 5 hodin naučíte to co vás jinde nenaučí ani za celý den.

Malé skupiny

Učíme zásadně v malých skupinách (max. 5 účastníků), tak aby byla zachována možnost dotazů a individuálního přístupu.

Individuální přístup

Vždy se snažíme upravit obsah kurzu dle potřeb účastníků. Nebojte se ptát, naši lektoři Vám rádi odpoví na jakýkoliv dotaz.

Profi lektoři

Naše kurzy učí jen zkušení lektoři s dlouholetou profesionální praxí a pedagogickými dovednostmi..

Návody a scripta

Ke každému našemu kurzu dostanete poznámky a návody v elektronické podobě, ke kterým se můžete kdykoliv vrátit.

Termíny:

Nevyhovují Vám uvedené termíny?

Kontaktujte nás, uspořádáme zakázkové školení v době, kdy se to hodí Vám, nebo se s Vámi domluvíme na individuální konzultaci.