Pár informací
o nás a naší historii

Náš tým

Naše společnost je uskupením nezávislých profesionálů, pro které je práce koníčkem. Jsme menší tým, ale dokážeme realizovat i rozsáhlé projekty. Naší specializací je tvorba webových stránek založených na opensource redakčních systémech. Také pravidelně, již mnoho let, pořádáme počítačové kurzy. Všechna naše školení jsou vedena zkušenými lektory v oboru počítačové grafiky. Všechny požadavky našich klientů řešíme individuálně s důrazem na rychlé a efektivní řešení. Zkušenosti ze soukromého podnikání i z velkých nadnárodních společností nás naučily, že důležitý je osobní přístup a spolehlivost. Díky tomu se k nám naprostá většina zákazníků vrací.

Webdesign

V oblasti webdesignu Vám můžeme nabídnout vytvoření webových stránek, redesign, kódování a grafické návrhy. V týmu máme i specialistu na SEO a internetový marketing, který Vám pomůže s propagací Vaší společnosti na internetu. Věříme, že webové stránky by měly být víc, než jen online katalogy. Zároveň musí být dostatečně přehledné pro redaktory a správce webu.

Počítačové kurzy

Pořádáme počítačové kurzy se zaměřením na propagační grafiku a design. Školení jsou určeny pro firmy i jednotlivce. Vybrat si můžete z otevřených kurzů, individuálních konzultací nebo firemních školení na míru. Naši lektoři nejsou „jen“ učitelé, všichni mají rozsáhlé zkušenosti z praxe a umí vyřešit téměř každou situaci, která při práci na počítači může nastat.

Tvorbou webových stránek a výukou počítačové grafiky se zabývám již přes 20 let.

Díky mojí praxi jsem přesvědčen, že Vám dokáži nabídnout to nejlepší školení na trhu.

Prokop Zelený

Zakladatel firmy kurzygrafiky.cz,
lektor grafických kurzů, webdesignér
a nadšenec do kreativity a tvůrčích činností. 

S Prokopem se potkáte pokud přijdete
na některý z našich grafických kurzů,
nebo při tvorbě webových stránek.

pzeleny@kurzygrafiky.cz