Zakázkové kurzy

Zakázková školení

Nevyhovují termíny, nebo čas uvedený u jednotlivých školení? Kontaktujte nás, uspořádáme školení na míru přímo pro Vás. U zakázkových školení si datum i čas můžete zvolit sami. Stejně tak i délku a obsah školení. Jsme v tomto ohledu velmi flexibilní, dokážeme připravit jakékoliv školení pro libovolný počet účastníků.

Vyberte si zda-li bude školení probíhat ve Vašich prostorách, případně jestli chcete využít našich moderně vybavených učeben. Školení u zákazníka bývá dražší, protože započítáváme náklady na dopravu lektora.

Individuální konzultace

Pokud jste jednotlivec, nevadí. Rádi Vás budeme učit individuálně. To má jednu obrovskou výhodu. Individuální konzultace jsou vždy zaměřeny na konkrétní požadavky účastníka školení.  I efektivita školení je výrazně vyšší při učení jednotlivce, než ve větší skupině. Obvykle ceny konzultací účtujeme hodinově. Počet hodin, a vynaložených prostředků, opět záleží jen na Vašem rozhodnutí. Vzhledem k efektivitě, je ale jasné, že individuální forma výuky má nejlepší poměr cena/kvalita.

 

Nevíte jaký kurz vybrat?

Napište nám!

Všem našim zákazníkům zdarma poradíme, který kurz je pro ně vhodný.
Doporučíme Vám software, který bude pro Vaše potřeby nejlepší, samozřejmě s ohledem na finanční prostředky nutné pro nákup software.
A pokud se Vám nechce SW kupovat, najdeme Vám vhodnou freeware (opensource) alternativu.

Jakékoliv další otázky Vám rádi zodpovíme na emailu 
pzeleny@kurzygrafiky.cz
nebo na tel.: 724 810 701.
Případně můžete využít kontaktní formulář.