SEO - optimalizace webové stránky s ChatGPT

Tento kurz je navržen tak, aby vás snadno a rychle provedl základními technikami SEO s využitím umělé inteligence. Naučíte se, jak upravovat popisky a titulky stránek, pak přidávat klíčová slova a jak správně stránku připravit pro vyhledávání. Hlavním cílem kurzu je seznámit vás s použitím ChatGPT pro běžnou SEO praxi a motivovat, aby se internetová propagace stala nejen Vaší prací, ale i zábavou.

Posuňte s pomocí ChatGPT Vaše stránky na přední pozice ve vyhledávání a zvyšte návštěvnost webu na maximum! 

Tento jednodenní kurz je určen pro uživatele, kteří spravují webové stránky a chtějí, aby byly lépe vidět ve vyhledávání. 

Výuka je zaměřena především prakticky –  vyzkoušíte si popisované nástroje na příkladech  z naší téměř dvacetileté praxe. Ke školení obdržíte podpůrné výukové materiály v elektronické podobě a složku ukázkových souborů, na kterých si můžete zopakovat naučené techniky i po školení. V průběhu kurzu si vyzkoušíte práci na příkladech a procvičíte si svoje dovednosti na různých samostatných úlohách.

Efektivita

Díky našemu unikátnímu systému výuky se u nás za 5 hodin naučíte to co vás jinde nenaučí ani za celý den.

Malé skupiny

Učíme zásadně v malých skupinách (max. 5 účastníků), tak aby byla zachována možnost dotazů a individuálního přístupu.

Individuální přístup

Vždy se snažíme upravit obsah kurzu dle potřeb účastníků. Nebojte se ptát, naši lektoři Vám rádi odpoví na jakýkoliv dotaz.

Profi lektoři

Naše kurzy učí jen zkušení lektoři s dlouholetou profesionální praxí a pedagogickými dovednostmi..

Návody a scripta

Ke každému našemu kurzu dostanete poznámky a návody v elektronické podobě, ke kterým se můžete kdykoliv vrátit.

Nevyhovují Vám uvedené termíny?

Kontaktujte nás, uspořádáme zakázkové školení v době, kdy se to hodí Vám, nebo se s Vámi domluvíme na individuální konzultaci.