CorelDraw - základní kurz

Tento kurz je navržen tak, aby vás snadno a rychle provedl základními funkcemi programu CorelDraw. Naučíte se, jak nastavit velikost stránky, kreslit základní tvary, vkládat fotografie, pracovat s písmem, vytvářet letáky, vizitky a ukládat soubory pro tisk i web. Hlavním cílem kurzu je seznámit vás s použitím CorelDraw pro běžnou praxi a motivovat, aby se grafika stala nejen Vaší prací, ale i zábavou.

Naučte se základy CorelDraw! Vytvářejte profesionální grafiku
a vytvářejte vlastní design jednoduše!

Tento jednodenní kurz je určen pro uživatele, kteří používají CorelDraw méně často a využijí zejména jeho základní funkce. Pokud se chcete o CorelDraw dozvědět více, měli byste se podívat na náš kurz CorelDraw pro pokročilé.

Výuka je zaměřena především prakticky –  vyzkoušíte si popisované nástroje na příkladech z naší téměř dvacetileté praxe. Ke školení obdržíte podpůrné výukové materiály v elektronické podobě a složku ukázkových souborů a fotografií, na kterých si můžete zopakovat naučené techniky i po školení. V průběhu kurzu si vyzkoušíte práci na příkladech a procvičíte si svoje d

Efektivita

Díky našemu unikátnímu systému výuky se u nás za 5 hodin naučíte to co vás jinde nenaučí ani za celý den.

Malé skupiny

Učíme zásadně v malých skupinách (max. 5 účastníků), tak aby byla zachována možnost dotazů a individuálního přístupu.

Individuální přístup

Vždy se snažíme upravit obsah kurzu dle potřeb účastníků. Nebojte se ptát, naši lektoři Vám rádi odpoví na jakýkoliv dotaz.

Profi lektoři

Naše kurzy učí jen zkušení lektoři s dlouholetou profesionální praxí a pedagogickými dovednostmi..

Návody a scripta

Ke každému našemu kurzu dostanete poznámky a návody v elektronické podobě, ke kterým se můžete kdykoliv vrátit.

Nevyhovují Vám uvedené termíny?

Kontaktujte nás, uspořádáme zakázkové školení v době, kdy se to hodí Vám, nebo se s Vámi domluvíme na individuální konzultaci.