Kódování HTML a CSS s pomocí ChatGPT

Tento kurz je navržen tak, aby vás snadno a rychle provedl HTML a CSS kódováním s použitím umělé inteligence – ChatGPT . Naučíte se, jak vytvořit novou HTML stránku, psát text, vkládat a upravovat obrázky, vytvářet hypertextové odkazy. Hlavním cílem kurzu je maximalizovat efektivitu psaní HTML kódu pro tvorbu webové stránky, nebo například newsletteru.

Naučte se HTML a CSS efektivně! Využijte v kódování pokročilé techniky za pomoci umělé inteligence.

Tento jednodenní kurz je určen pro uživatele, kteří tvoří weby, kódují newslettery a pracují s HTML a CSS kódem. S využitím ChatGPT se naučíte pracovat rychleji a efektivněji.

Výuka je zaměřena především prakticky –  vyzkoušíte si popisované nástroje na příkladech z naší téměř dvacetileté praxe. Ke školení obdržíte podpůrné výukové materiály v elektronické podobě a složku ukázkových souborů a fotografií, na kterých si můžete zopakovat naučené techniky i po školení. V průběhu kurzu si vyzkoušíte práci na příkladech a procvičíte si svoje dovednosti na různých samostatných úlohách.

Efektivita

Díky našemu unikátnímu systému výuky se u nás za 5 hodin naučíte to co vás jinde nenaučí ani za celý den.

Malé skupiny

Učíme zásadně v malých skupinách (max. 5 účastníků), tak aby byla zachována možnost dotazů a individuálního přístupu.

Individuální přístup

Vždy se snažíme upravit obsah kurzu dle potřeb účastníků. Nebojte se ptát, naši lektoři Vám rádi odpoví na jakýkoliv dotaz.

Profi lektoři

Naše kurzy učí jen zkušení lektoři s dlouholetou profesionální praxí a pedagogickými dovednostmi..

Návody a scripta

Ke každému našemu kurzu dostanete poznámky a návody v elektronické podobě, ke kterým se můžete kdykoliv vrátit.

Nevyhovují Vám uvedené termíny?

Kontaktujte nás, uspořádáme zakázkové školení v době, kdy se to hodí Vám, nebo se s Vámi domluvíme na individuální konzultaci.