Canva pro učitele (PRO/EDU verze)

Tento kurz je navržen tak, aby vás snadno a rychle provedl základními i pokročilými funkcemi programu CANVA. Naučíte se, jak vytvářet materiály do výuky – prezentace, pracovní listy, videa, vytvářet letáky, koláže a ukládat soubory pro tisk i web. Hlavním cílem kurzu je seznámit vás s použitím CANVY pro pedagogickou praxi a motivovat, aby se grafika stala nejen Vaší prací, ale i zábavou.

Naučte se CANVU a vytvářejte profesionální výukové materiály jednoduše a efektivně!

Tento jednodenní kurz je určen pro uživatele, kteří používají Canvu ve výuce, nebo ve své pedagogické praxi obecně.

Výuka je zaměřena především prakticky –  vyzkoušíte si popisované nástroje na příkladech  z naší téměř dvacetileté (školní) praxe. Ke školení obdržíte podpůrné výukové materiály v elektronické podobě a složku ukázkových souborů a fotografií, na kterých si můžete zopakovat naučené techniky i po školení. V průběhu kurzu si vyzkoušíte práci na příkladech a procvičíte si svoje dovednosti na různých samostatných úlohách.

Tento kurz vám poskytne všechny potřebné nástroje a znalosti k tomu, abyste mohli tvořit profesionálně vypadající a poutavé učební materiály, které zaujmou vaše studenty a podpoří jejich učení.

Efektivita

Díky našemu unikátnímu systému výuky se u nás za 5 hodin naučíte to co vás jinde nenaučí ani za celý den.

Malé skupiny

Učíme zásadně v malých skupinách (max. 5 účastníků), tak aby byla zachována možnost dotazů a individuálního přístupu.

Individuální přístup

Vždy se snažíme upravit obsah kurzu dle potřeb účastníků. Nebojte se ptát, naši lektoři Vám rádi odpoví na jakýkoliv dotaz.

Profi lektoři

Naše kurzy učí jen zkušení lektoři s dlouholetou profesionální praxí a pedagogickými dovednostmi..

Návody a scripta

Ke každému našemu kurzu dostanete poznámky a návody v elektronické podobě, ke kterým se můžete kdykoliv vrátit.

Nevyhovují Vám uvedené termíny?

Kontaktujte nás, uspořádáme zakázkové školení v době, kdy se to hodí Vám, nebo se s Vámi domluvíme na individuální konzultaci.