Adobe Acrobat

Tento kurz je navržen tak, aby vás snadno a rychle provedl základními funkcemi programu Adobe Acrobat. Naučíte se, jak upravovat soubory PDF, přidávat a odstraňovat stránky, zamknout soubory heslem, vytvářet formuláře v PDF, ukládat soubory a využívat PDF efektivně. Hlavním cílem kurzu je seznámit vás s použitím Acrobatu pro běžnou praxi a motivovat, aby se formát PDF stal Vaším pomocníkem.

Naučte se základy Adobe Acrobatu! Vytvářejte dokumenty PDF 
a pracujte s nimi efektivně!

Tento jednodenní kurz je určen pro uživatele, kteří používají Acrobat méně často a využijí zejména jeho základní funkce.

Výuka je zaměřena především prakticky –  vyzkoušíte si popisované nástroje na příkladech (dokumentech) z naší téměř dvacetileté praxe. Ke školení obdržíte podpůrné výukové materiály v elektronické podobě a složku ukázkových souborů a fotografií, na kterých si můžete zopakovat naučené techniky i po školení. V průběhu kurzu si vyzkoušíte práci na příkladech a procvičíte si svoje dovednosti na různých samostatných úlohách.

Efektivita

Díky našemu unikátnímu systému výuky se u nás za 5 hodin naučíte to co vás jinde nenaučí ani za celý den.

Malé skupiny

Učíme zásadně v malých skupinách (max. 5 účastníků), tak aby byla zachována možnost dotazů a individuálního přístupu.

Individuální přístup

Vždy se snažíme upravit obsah kurzu dle potřeb účastníků. Nebojte se ptát, naši lektoři Vám rádi odpoví na jakýkoliv dotaz.

Profi lektoři

Naše kurzy učí jen zkušení lektoři s dlouholetou profesionální praxí a pedagogickými dovednostmi..

Návody a scripta

Ke každému našemu kurzu dostanete poznámky a návody v elektronické podobě, ke kterým se můžete kdykoliv vrátit.

Nevyhovují Vám uvedené termíny?

Kontaktujte nás, uspořádáme zakázkové školení v době, kdy se to hodí Vám, nebo se s Vámi domluvíme na individuální konzultaci.