Adobe Photoshop pro pokročilé uživatele

Tento kurz je navržen tak, aby vás provedl složitějšími nástroji programu Adobe Photoshop. Naučíte se, jak vytvořit panoramatickou fotografii, vytvářet vrstvy a masky vrstev, pokročile retušovat, vymaskovat vlasy, využívat štětce a stopy a automatizovat svoje postupy. Hlavním cílem kurzu je zefektivnit práci ve Photoshopu a motivovat, aby se Vaše grafika posunula na další (opravdu profesionální) úroveň.

Využijte pokročilé funkce Photoshopu!
Vytvářejte profesionální grafiku pro webové stránky i tisk!

Tento jednodenní kurz je určen pro uživatele, kteří pracují ve Photoshopu často a využívají zejména jeho pokročilé funkce. Pokud s Photoshopem nepracujete běžně, měli byste se podívat na náš kurz Photoshop pro začátečníky.

Výuka je zaměřena především prakticky –  vyzkoušíte si popisované nástroje na příkladech (fotografiích) z naší téměř dvacetileté praxe. Ke školení obdržíte podpůrné výukové materiály v elektronické podobě a složku ukázkových souborů a fotografií, na kterých si můžete zopakovat naučené techniky i po kurzu. V průběhu školení si vyzkoušíte práci na příkladech a procvičíte si svoje dovednosti na různých samostatných úlohách.

Efektivita

Díky našemu unikátnímu systému výuky se u nás za 5 hodin naučíte to co vás jinde nenaučí ani za celý den.

Malé skupiny

Učíme zásadně v malých skupinách (max. 5 účastníků), tak aby byla zachována možnost dotazů a individuálního přístupu.

Individuální přístup

Vždy se snažíme upravit obsah kurzu dle potřeb účastníků. Nebojte se ptát, naši lektoři Vám rádi odpoví na jakýkoliv dotaz.

Profi lektoři

Naše kurzy učí jen zkušení lektoři s dlouholetou profesionální praxí a pedagogickými dovednostmi..

Návody a scripta

Ke každému našemu kurzu dostanete poznámky a návody v elektronické podobě, ke kterým se můžete kdykoliv vrátit.

Nevyhovují Vám uvedené termíny?

Kontaktujte nás, uspořádáme zakázkové školení v době, kdy se to hodí Vám, nebo se s Vámi domluvíme na individuální konzultaci.